Besinler.org Sitesi Kullanım Koşulları

Besinler.org sitesini kullanan herkes (gerçek veya tüzel kişiler) bu sayfada bulunan kullanım koşullarını kabul etmiş kabul edilir. Kullanım koşullarını eksiksiz bir şekilde kabul etmiyorsanız sitemizi kullanmayınız.

Besinler.org sitemizde bulunan herhangi bir yazı, yorum, fotoğraf, grafik veya diğer şekillerde bulunan içerikler kesinlikle herhangi bir hastalık, bir kişi için teşhis, tedavi, tanı ya da tıbbi bir öneri niteliği taşımamaktadır. Sitemizden elde edilebilen tüm bilgiler sadece bilgilendirme amacıyla eklenmiştir. Besinler.org, sitemiz adresinde barındırılan bir bilgi, fotoğraf, yorum veya grafik nedeniyle oluşan veya oluşabilecek risklerden, doğan veya doğabilecek olası şikayet ve sorunlardan sorumlu değildir ve tutulamaz.

Her ziyaretçi besinler.org sitesinde bulunan bu bilgileri nasıl kullanacağı konusunda tamamen özgürdür ve her türlü sorumluluk kendisine aittir. Besinler.org’da bulunan bilgilerin kullanımı, yorumlanması ve sonuçları ziyaretçiye aittir ve kullanıcı kullanım koşullarını okuyarak sitenin sadece bilgilendirme amaçlı yayın yaptığını, sitede bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde tıbbi bir tavsiye niteliği taşımadığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Eğer herhangi bir rahatsızlığınız varsa size en uygun ve doğru tedavinin belirlenebilmesi için mutlaka bir doktora giderek profesyonel tedavi sürecini başlatmalısınız. Acil bir tıbbi müdahaleye ihtiyaç duyulması halinde veya sağlığınızı ilgilendiren herhangi bir acil durumda, hemen yetkili uzman bir doktor veya sağlık kuruluşu ile irtibata geçilmeli ya da “112” Acil Yardım hattı aranmalıdır.

Sitemizde yer alan ve sitemiz haricindeki 3. şahısların yaptığı yorumlar, eklediği yazılar, fotoğraflar ve her türlü bilgi bunları ekleyenlerin sorumluluğu altındadır. Besinler.org kesinlikle bu yazıların, yorumların, fotoğrafların ve bilgilerin içeriğinden sorumlu değildir. Bu yorumlara göre hareket etmek kişinin kendi tercihidir ve sorumluluğundadır. Bazı durumlarda bu yorumlar reklam amaçlı, yanıltıcı olabilir, bu yorumlara göre hareket etmeden önce profesyonel bir sağlık uzmanından tavsiye almalısınız.

Besinler.org adresinde herhangi bir bilgiyi paylaşanlar bu bilginin gizli olmadığını ve kamu tarafından bilinmesinde bir sakınca olmadığını kabul etmiş sayılmaktadır. Sitemizden verilen bağlantılarla ilgili yaşanabilecek sorunlardan, olası şikayetlerden sitemiz sorumlu değildir. Yorumlara eklenen bağlantılar nedeniyle oluşabilecek her türlü problemden kullanıcının kendisi sorumludur.

Besinler.org sitemizi kullananların ve ziyaret edenlerin yukarıdaki kullanım koşullarını okuduğu, anladığı ve uyacağı kabul edilmektedir. Lütfen burada yazılan bilgilere dikkat edin ve herhangi bir sağlık sorununuz olduğunda bir doktora ya da en yakın sağlık kuruluşuna gidin.